Trwa wczytywanie produktów
Darmowa przesyłka
Pełne wsparcie graficzne
Opieka konsultanta
1

Określ parametry

2

Wybierz nakład

3

Złóż zamówienie

Kształt
Rozmiar
Rodzaj podłoża
Zadruk /parametr stały/

Nakład

(szt.)
Cena netto

Podsumowanie Twojego zamówienia

Przesyłka kurierska GRATIS

Dostawa do

przy dzisiejszej akceptacji plików
i zaksięgowaniu wpłaty do godz. 17.00
Naklejki i etykiety
Kształt
Okrągła
Rozmiar
fi 20 mm
Rodzaj podłoża
Papier półbłyszczący
Zadruk /parametr stały/
Dowolny CMYK
Kwota netto:
Kwota brutto:

Opracowanie projektu

Pobierz szablon w preferowanym formacie i przygotuj projekt

Naklejki i etykiety z nadrukiem CMYK

Dowolny zadruk CMYK

Wlepki i nalepki z mocnym klejem

Z mocnym klejem - ekologiczne, papierowe

Naklejki i wklejki z nadrukiem - dobry pomysł

Dobry pomysł na dopracowanie opakowania w najdrobniejszych szczegółach

Naklejki z logo

Naklejka Silqys
Podpowiadamy
Wybierz naklejkę papierową, by postawić kropkę nad "i" w opakowaniu

Pakując towar dla swoich klientów, warto zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół. Na początku klient widzi opakowanie, które w swym wnętrzu skrywa pożądaną zawartość. Jednak, by jeszcze o chwilę przedłużyć ekscytujące wyczekiwanie, warto zastosować jeszcze jedną warstwę - naklejkę.

Właśnie zerwanie naklejki z logo, będzie ostatnim etapem podczas odpakowywania. Unboxing tak dopracowanego opakowania będzie o wiele bardziej przyjemny w odczuciu.

Jeśli nie masz pomysłu na projekt, umieść krótki napis na naklejce: Dziękujemy! Jedno słowo, a znaczy tak wiele!

Co zyskujesz, decydując się na naklejki i nalepki
Co zyskujesz

Doskonały sposób na urozmaicenie opakowania produktu. Sposób pakowania jest równie ważny, jak zawartość.

Możliwość stosowania ekologicznych zamienników foliowych naklejek. W trosce o środowisko, etykiety i naklejki z logo drukujemy tylko na papierze.

Miejsce na umieszczenie firmowego logo, grafiki nawiązującej do działalności marki lub krótkiego podziękowania. Pozwoli to na utrwalenie wizerunku marki.

Pozytywne odczucia klientów - odrobina ekscytacji podczas odpakowywania zamówienia skutecznie zachęci do ponownych zakupów.

Nalepka wklejka Mash Mnie
W SZCZEGÓLNOŚCI DLA:

butiki, salony firmowe, sklepy internetowe, firmy farmaceutyczne, firmy cateringowe, perfumerie i drogerie, jubilerzy

SPECYFIKACJA
Papier
biały półbłyszczący 90g
Konfekcjonowanie
arkusze
Kształty
w standardzie: okrągłe, kwadratowe, prostokątne
opcjonalnie wyceniamy: inne kształty i rozmiary
Kolorystyka nadruku
CMYK
Technika nadruku
nadruk cyfrowy
Rodzaj kleju
kauczuk naturalny
WPŁYWASZ NA ŚRODOWISKO.
TEN PRODUKT POSIADA NASTĘPUJĄCE CECHY EKO:
Listek eko
Bez plastiku Bez plastiku
Kompostowalny Kompostowalny
Farby na bazie wody i roślin Farby na bazie wody i roślin
Kleje roślinne Kleje roślinne
Zobacz więcej
FAQ
Czy zamówienie mogę złożyć drogą mailową?

Jak najbardziej! Jeśli nie chcesz składać zamówienia online, możesz je złożyć drogą mailową. Aby Twoje zamówienie było sprawnie procedowane, określ w wiadomości parametry produktu i nakład, załącz pliki graficzne, podaj dane do faktury i adres do wysyłki. Możesz również wysłać printscreena z określonym parametrami. Po sprawdzeniu poprawności plików, otrzymasz od nas proformę do opłacenia. Po jej opłaceniu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Czy mogę zamówić naklejki z logo o innym rozmiarze lub o nieregularnym kształcie?

Jak najbardziej! Taka realizacja wymaga indywidualnej wyceny. Wyślij nam zapytanie drogą mailową, podaj nakład oraz specyzuj rozmiar. Przygotujemy wycenę.

Czy mogę otrzymać naklejki pocięte na sztuki?

W standardzie naklejki z logo konfekcjonujemy w arkuszach - z reguły ok. 20-30 szt na jednym arkuszu. Za drobną opłatą możemy je pociąć na sztuki.

Czy możecie je wyzłocić hot-stampingiem?

Opcjonalnie tak - hot stampingiem złotym, srebrnym lub innym. Naklejki z dodatkowymi uszlachetnieniami wymagają indywidualnej wyceny i złożenia zamówienia drogą mailową.

Co oznacza termin kompostowalny?

Papier nadający się do kompostowania jest w większości przypadków wykonany z odnawialnych materiałów pochodzenia roślinnego i/lub biopolimerów. W przydomowych lub przemysłowych kompostownikach rozkłada się w 90-180 dni, dzięki czemu biomateriał wytworzony przez mikroorganizmy powraca do środowiska jako cenny nawóz organiczny.

Czy naklejki są wodoodporne?

Przy tradycyjnym użytkowaniu gwarantujemy, że nadruk nie ulegnie wyblaknięciu i nie będzie się ścierał. Będzie również odporny na incydentalne zalanie wodą. Z powodzeniem więc, możesz ich użyć do etykietowania butelek z płynem. Naklejki z logo nie są jednak odporne na długotrwałe działanie wilgoci i warunków atmosferycznych.

Czy wykonujecie wydruki próbne?

Niestety nie wykonujemy wydruków próbnych. Jeśli się obawiasz, że naklejki z logo nie spełnią Twoich oczekiwań, złóż testowe zamówienie na małą ich partię, np. 100 szt.

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia?

W przypadku druku etykiet i naklejek, minimalny nakład wynosi 100 szt.

OPAKOWANIE DOPRACOWANE W NAJDROBNIEJSZYCH SZCZEGÓŁACH

Zajmując się przygotowywaniem zamówienia do wysyłki, warto dokładnie przemyśleć sposób jego zapakowania. Każdy szczegół, taki jak: pudełko, taśmy, etykiety, ulotki, wstążki - mogą w znaczący sposób wpłynąć na pozytywny odbiór przez klienta. Ogromne znaczenie ma spójność zastosowanych elementów oraz ich estetyczny wygląd. My proponujemy wybór opakowania do wysyłki, w którego wnętrzu znajdzie się bibuła pakowa. Pod jego delikatną warstwą klient odnajdzie zamówiony towar. Jednak, by chwila oczekiwania mogła być celebrowana przez nieco dłuższą chwilę, warto wybrać papierowe naklejki z logo. Ich zerwanie będzie stanowiło ostatni etap odpakowywania. Opcjonalnie, pudełko możesz również zapakować w foliopak kurierski. Możliwość otrzymania tak prezentującego się zamówienia będzie wiązać się z mnóstwem pozytywnych odczuć. Szczególnie polecamy - zamów on-line naklejki z dowolnym nadrukiem już dziś! Drukarnia Packpoint.pl

WYBIERZ PAPIER ZAMIAST FOLII

Ozdobna naklejka z logo zawierająca logowanie marki jest świetnym dekoracyjnym dodatkiem do opakowania Twoich produktów. Jedyne, na co musisz zwrócić uwagę, to materiał, z którego została wykonana. Wybieraj te stworzone z surowców naturalnych np. papieru. Unikanie wykorzystywania sztucznych tworzyw pozwoli ograniczyć powstawanie zbędnych odpadów. W naszych produktach wykorzystujemy papier pochodzący z pewnych źródeł - to plus dla środowiska, ale również dla Twojego biznesu. Nawet najmniejsze elementy mają ogromne znaczenie. Niech naklejki reklamujące Twoją firmę nie staną się kolejnym odpadem wśród innych plastików, takich jak plastikowe słomki, czy jednorazowe sztućce.

EKOLOGICZNE PODEJŚCIE

Jeśli przyświeca ci idea bycia eko do pakowania swoich produktów, wybieraj materiały biodegradowalne. Ze swojej strony proponujemy kartonowe pudełka, papier bibułkowy oraz papierowe naklejki. To świetne połączenie wykonane z tego samego surowca. Nawet jeżeli klient nie wykorzysta ich ponownie, mogą trafić do ponownego przetworzenia. Mniej odpadów - to więcej wykorzystania tego, co już raz trafiło do obiegu.