Trwa wczytywanie produktów
Darmowa przesyłka
Pełne wsparcie graficzne
Opieka konsultanta
1

Określ parametry

2

Wybierz nakład

3

Złóż zamówienie

Rozmiar
Kolor wstążki /barwienie obustronne/
Kolor nadruku /jednostronnie/

Nakład

(szt.)
Cena netto

Podsumowanie Twojego zamówienia

Przesyłka kurierska GRATIS

Dostawa do

przy dzisiejszej akceptacji plików
i zaksięgowaniu wpłaty do godz. 17.00
Prezentowe wstążki satynowe
Rozmiar
szer. wstążki 12 mm (90 metrów na rolce)
Kolor wstążki /barwienie obustronne/
biały
Kolor nadruku /jednostronnie/
Biały
Kwota netto:
Kwota brutto:

Opracowanie projektu

Pobierz szablon w preferowanym formacie i przygotuj projekt

Wstążki prezentowe premium z nadrukiem

Wstążki klasy Premium
o pięknym nasyceniu kolorów
i obszyciami na rantach

Wstążki satynowe o różnej kolorystyce

Kolor wstążki do wyboru
spośród różnych barw i odcieni

Wstążki do pakowania upominków

Idealne do estetycznego pakowania upominków

Wstążki z logo

Wstążka prezentowa z nadrukiem Herseasons
Podpowiadamy
Wzbudź u klienta podekscytowanie!

Rozpakowywanie prezentu to naprawdę zabawne przeżycie, które przenosi nas z powrotem do czasów, gdy byliśmy dzieckiem i miłego poczucia niepewności co jest w środku.

W momencie otwierania prezentów pozytywne emocje: radość, ekscytajca, niecierpliwe wyczekiwanie biorą górę. Może warto sprawić, by klient odczuwał te wszystkie emocje, otwierając opakowania produktów, odwiązując wstążki z logo Twojej marki?

Bez wątpienia od tej pory będzie kojarzyć Twoją firmę z samymi pozytywnymi emocjami. Spraw, by to, co otrzymał było niczym najpiękniejszy prezent.

Co zyskujesz, kupując wstążki satynowe z nadrukiem
Co zyskujesz

Oryginalny dodatek do pakowania prezentów dla swoich klientów, pracowników oraz kontrahentów. Dzięki możliwości wykonania nadruku całość nabiera indywidualnego charakteru.

Wysokiej jakości wstążki z logo, barwione obustronnie na wybrany kolor. Różnorodność opcji do wyboru pozwala na dopasowanie produktu do preferencji każdego klienta.

Pozytywne pierwsze wrażenie klienta - rodzaj i sposób pakowania znacząco wpływa na odczucia kontrahentów.

Wstążka satynowa z nadrukiem Porsche
W SZCZEGÓLNOŚCI DLA:

butiki i salony firmowe, sklepy branżowe i wielobranżowe, urzędy i instytucje, punkty pakowania prezentów, producenci

SPECYFIKACJA
Materiał
polyester /satyna/ barwiony obustronnie z obszyciami na rantach
Szerokości wstążek
12, 15, 18, 25, 38, 50 mm
Ilość metrów na rolce
90
Kolory wstążek
biały, ecru, żółty, pomarańczowy, j.różowy, różowy, czerwony, bordowy, j.niebieski, niebieski, granatowy, j.zielony, zielony, c.zielony, brązowy, złoty, srebrny, czarny
Ilość kolorów nadruku
1 - biały, czarny, złoty metaliczny lub srebrny metaliczny
Umiejscowienie nadruku
jednostronnie, odstępy pomiędzy motywami minimum 5 mm,
maksymalna długość motywu 50 cm
FAQ
Czy zamówienie mogę złożyć drogą mailową?

Jak najbardziej! Jeśli nie chcesz składać zamówienia online, możesz je złożyć drogą mailową. Aby Twoje zamówienie było sprawnie procedowane, określ w wiadomości parametry produktu i nakład, załącz pliki graficzne, podaj dane do faktury i adres do wysyłki. Możesz również wysłać printscreena z określonym parametrami. Po sprawdzeniu poprawności plików, otrzymasz od nas proformę do opłacenia. Po jej opłaceniu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Czy tniecie wstążki na odcinki?

Niestety nie tniemy wstążek na odcinki. Konfekcjonujemy je tylko w rolkach po 90 metrów. Wstążki z logo można ciąć samodzielnie nożyczkami pod ukosem - wówczas nie będą strzępić się na końcach.

Szukam innego koloru wstążki. Co możecie zaproponować?

Na magazynie posiadamy 18 najpopularniejszych kolorów wstążek i te kolory oferujemy z kilkudniowym terminem realiacji. Nie mniej jednak, paleta kolorów wstążek jest dużo bogatsza - ok. 90 różnych kolorów. Wstążki o niestandardowych kolorach są dostępne pod indywidualne zamówienie, a nadruk na nich możemy wykonać w terminie 30-45 dni. Jeśli taki termin jest dla Ciebie akceptowalny, wyślij nam zapytanie wraz z informacją jakiego koloru wstążki poszukujesz. Kolor wstążki, niezależnie czy jest standardowy czy pod indywidualne zamówienie, nie ma wpływu na cenę.

Czy wstążki mogę pociąć na odcinki i użyć ich jako wszywki do ubrań?

Raczej nie mają takiego zastosowania. Przeznaczone są głównie do pakowania prezentów. Przy wielokrotnym praniu nadruk może ulec wyblaknięciu.

Czy możecie wykonać nadruk obustronny?

Nadruk logotypu lub dowolnego motywu graficznego wykonujemy tylko jednostronnie na wstążkach do wyboru spośród różnych barw i odcieni. Druga strona wstążki, ze względu na inną strukturę materiału, niestety nie nadaje się do druku. Same wstążki natomiast, są barwione obustronnie.

Moje logo jest wielokolorowe. Czy takie możecie nadrukować?

Nadruk na wstążkach wykonujemy jednym podstawowym kolorem. Nie drukujemy grafiki w CMYK, rozbarwień i przejść tonalnych. Dlatego też, proponujemy wybór wstążki najbardziej zbliżonej barwą do kolorów firmowych Twojej marki i nadrukowanie na niej logotypu w kolorze neutralnym - białym, czarnym, złotym lub srebrnym. Przejdż do Inspiracji i podglądnij realizacje naszych Klientów.

Czy mogę zamówić mniej niż 90 metrów?

Minimalny nakład wstążki z logo jaki możemy przyjąć do realizacji to 1 rolka (90 metrów). Nie realizujemy również nakładów pośrednich, tylko wielokrotność rolek tj. 90 metrów (1 rolka), 180 metrów (2 rolki), 270 metrów (3 rolki) itd.

WPŁYW METODY PAKOWANIA NA SPOSÓB ODBIORU PRODUKTU

Któż nie kocha prezentów? Ich otrzymywanie wiąże się z wieloma pozytywnymi odczuciami - radość, zaskoczenie oraz niecierpliwe oczekiwanie. Warto w swojej działalności wykorzystać niesamowity potencjał, jaki niosą ze sobą podarunki. Opakowanie produktu zapakowane w tej formie sprawi, że klient poczuje się doceniony oraz ważny dla firmy. Kumulacja pozytywnych emocji sprawi, że chętnie po raz kolejny skorzysta z oferowanych usług. Wykorzystaj więc szansę i zamów on-line wstążki z logo już dziś!

POMYSŁ NA OPAKOWANIE PREZENTOWE

Do pakowania prezentów wykorzystaj również papier bibułkowy do pakowania, dostępny zarówno w wersji lekko przezrocztej jak i grubszy - nieprzezroczysty. Brzegi papieru może połączyć za pomocą naklejki z logiem firmy. Tak przygotowany upominek sprawi, że przyjemna chwila jego rozpakowywania będzie trwała dłużej.

WRĘCZANIE UPOMINKÓW SPOSOBEM NA UKORONOWANIE UDANEJ TRANSAKCJI

Rynek obfituje w konkurencje, dlatego ważne jest, by poszukiwać skutecznych sposobów na pozyskiwanie nowych klientów. Jednym z nich jest wręczanie gadżetów z nadrukiem firmowym. Jednak należy zrobić to w sposób jak najbardziej atrakcyjny.

Odpowiednio spersonalizowany upominek zapakowany z wykorzystaniem wstążki z logo potrafi wywrzeć ogromne wrażenie. Znając odbiorców swoich produktów, w łatwy sposób można wybrać właściwy prezent. Jednak, by zaprezentował się efektownie, warto wykorzystać do jego zapakowania prezentowe wstążki satynowe - posiadające logowanie firmy, w prosty sposób przypomną, kto jest nadawcą otrzymanego upominku.

USŁUGA PAKOWANIA TOWARU NA PREZENT - DLACZEGO WARTO WPROWADZIĆ JĄ W SWOJEJ FIRMIE?

Pakowanie prezentów wymaga odrobiny kreatywności oraz mnóstwa pokładów cierpliwości. Nie każdy jest w stanie się na to zdobyć, a efektowne zapakowanie upominku może graniczyć z cudem. Warto oszczędzić swoim klientom stresu i zrobić to za nich. Uyżj do tego celu wstążki z logo Twojej marki i zamów je online już dziś.

Ułatwiając to zadanie swoim klientom, zyskujesz nie tylko ich wdzięczność, ale również dodatkową formę reklamy. Osoba obdarowana, która ujrzy logowanie obecne na opakowaniu, nie będzie mieć żadnych wątpliwości co do tego, jakiej firmy produkty otrzymała.

Polecamy wykorzystać, w tym celu satynowe wstążki prezentowe z dowolnym nadrukiem firmowym. Logowane oraz kolor współgrający z pozostałymi elementami opakowania pozwoli stworzyć atrakcyjny wizualnie efekt.