Trwa wczytywanie produktów
Darmowa przesyłka
Pełne wsparcie graficzne
Opieka konsultanta
1

Określ parametry

2

Wybierz nakład

3

Złóż zamówienie

Rozmiar
Kolor folii /parametr stały/
Nadruk
Kolor nadruku

Nakład

(szt.)
Cena netto

Podsumowanie Twojego zamówienia

Przesyłka kurierska GRATIS

Dostawa do

przy dzisiejszej akceptacji plików
i zaksięgowaniu wpłaty do godz. 17.00
Foliopaki biodegradowalne
Rozmiar
25 x 35 cm
Kolor folii /parametr stały/
Biały
Nadruk
1-stronny
Kolor nadruku
Dowolny 1 kolor Pantone
Kwota netto:
Kwota brutto:

Opracowanie projektu

Pobierz szablon w preferowanym formacie i przygotuj projekt

Foliopaki biodegradowalne z dowolnym nadrukiem Pantone

Nadruk w dowolnym
kolorze Pantone

Foliopaki do sprzedaży internetowej on-line

Dedykowane dla sklepów internetowych

Foliopaki wysyłkowe zabezpieczające

Odpowiednie zabezpieczenie Twoich produktów w transporcie

Foliopaki z nadrukiem

Foliopak biodegradowalny Peach & Beach
Foliopaki biodegradowalne - porady
Zabezpiecz swój produkt w transporcie.
Zamów on-line już dziś!

Często producenci towarów zastanawiają się, w jaki sposób zabezpieczyć zamówienie na czas transportu. Rozwiązaniem mogą okazać się foliopaki z nadrukiem, które posłużą jako zbiorcze opakowanie produktów. Pozwolą na zabezpieczenie pudełek przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem i wilgocią.

W standardzie oferujemy je w trzech rozmiarach, co pozwala na lepsze dopasowanie do wielkości oferowanego produktu.

Indywidualnego charakteru opakowania nada nadruk jednostronny lub dwustronny, wykonany w dowolnym jednym kolorze Pantone.

Co zyskujesz, kupując foliopaki biodegradowalne
Co zyskujesz

Ekologiczną alternatywę dla standardowych paczek wykonanych z tworzyw sztucznych. Nasze foliopaki są biodegradowalne! Dzięki temu ich utylizacja jest o wiele łatwiejsza.

Uniwersalne opakowanie dla wielu grup towarów, które dopasowuje się kształtem do zapakowanego produktu.

Produkt stworzony na indywidualne zamówienie. Nadruk wykonujemy według wybranego przez Ciebie projektu. Logo lub firmowy slogan to doskonała forma reklamy.

Oryginalnie prezentujące się foliopaki z nadrukiem, informujące klienta już od progu, że otrzymał właśnie produkty Twojej marki.

Foliopak biodegradowalny Olisanti
W SZCZEGÓLNOŚCI DLA:

sklepy internetowe, sprzedaż online zarówno mniejszych jak i większych gabarytowo produktów

SPECYFIKACJA
Surowiec
oksybiodegradowalna folia plastikowa (D2W) o grubości 60 μm
Kolor nadruku
dowolny kolor Pantone
Umiejscowienie nadruku
jedno- lub obustronnie
Technika nadruku
nadruk sitograficzny
Zamknięcie
taśma samoprzylepna
WPŁYWASZ NA ŚRODOWISKO.
TEN PRODUKT POSIADA NASTĘPUJĄCE CECHY EKO:
Listek eko
Biodegradowalny Biodegradowalny
Wielokrotnego użytku Wielokrotnego użytku
Farby na bazie wody i roślin Farby na bazie wody i roślin
Zobacz więcej
FAQ
Czy zamówienie mogę złożyć drogą mailową?

Jak najbardziej! Jeśli nie chcesz składać zamówienia na foliopaki z nadrukiem online, możesz je złożyć drogą mailową. Aby Twoje zamówienie było sprawnie procedowane, określ w wiadomości parametry produktu i nakład, załącz pliki graficzne, podaj dane do faktury i adres do wysyłki. Możesz również wysłać printscreena z określonym parametrami. Po sprawdzeniu poprawności plików, otrzymasz od nas proformę do opłacenia. Po jej opłaceniu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Czy możecie wykonać foiliopaki w innym rozmiarze?

Jak najbardziej! Przy nakładach powyżej 5000 szt. możemy zaoferować również inne rozmiary. Taka realizacja wymaga jednak indywidualnej wyceny. Wyślij do nas zapytanie. W odpowiedzi otrzymasz od nas szczegółową kalkulację.

Czy mogę zamówić foliopaki o innym kolorze?

Tak, wymaga indywidualnej wyceny. Przy nakładach powyżej 5000 szt. możemy zaoferować foliopaki również w innych kolorach tj.: czarnym, j.różowym, j.fioletowym, żółtym, brązowym, czerwonym, niebieskim, j.zielonym.

Czy możecie wykonać nadruk na całej powierzchni foliopaka?

Niestety nie. Ze względu na nadruk sitograficzny na gotowych już foliopakach, pole nadruku jest ograniczone. Wymiary pola nadruku są określone w szablonach do przygotowania projektu. Oczywiście nadruk może być jedno- lub obustronny, w dowolnym miejscu na foliopaku. Nadruk wykonujemy tylko jednym kolorem Pantone.

Jak przebiega proces ich biodegradacji?

Nasze foliopaki z nadrukiem zawierają nowoczesny dodatek d2w do degradacji tlenowej folii polipropylenowych, którego zadaniem jest przyspieszenie rozkładu folii. Działanie polega na zmniejszeniu długości łańcuchów polimerowych, a w konsekwencji do degradacji polimeru do postaci przyswajalnej przez mikroorganizmy. Pełny rozkład foliopaka następuje w przeciągu 18-24 miesięcy.

Jaka jest ich wytrzymałość?

Nasze foliopaki z nadrukiem są wodoodporne, nie pękają i nie rozklejają się. Wykonane są z optymalnej grubości surowca, tak aby można było je wykorzystać ponownie. Możesz mieć pewność, że Twój produkt dotrze do klienta w nienaruszonym stanie i posłuży mu do ewentualnego zwrotu zamówienia.

Czy przyjmujecie do realizacji mniejsze nakłady niż 100 szt.?

Niestety nie. W przypadku zamówień na foliopaki z nadrukiem minimalny nakład wynosi 100 szt.

OPAKOWANIE DOSTOSOWANE DO PRODUKTU

Często rzeczy miękkie o nietypowym kształcie wymagają dodatkowej ochrony w czasie transportu. Samo pudełko może chronić w niewystarczającym stopniu przed takimi czynnikami jak kurz i wilgoć. Rozwiązaniem tego problemu są foliopaki z nadrukiem, które świetnie sprawdzą się samodzielnie lub jako dodatkowa ochrona opakowania. Ich uniwersalność sprawia, że z powodzeniem można stosować je wewnątrz pudełka do ochrony delikatnych rzeczy przez ewentualnymi uszkodzeniami np. odzieży, czy tekstyliów domowych. Foliopaki firmowe z nadrukiem doskonale sprawdzą się również jako wierzchnia warstwa chroniąca główne opakowanie przed wilgocią i pyłem. Szczególnie dedykujemy je dla takich produktów opakowaniowych jak: kartony fasonowe z obwolutą oraz wyjątkowo estetyczne pudełka kartonowe linii Premium. Foliopaki naszej produkcji są biodegradowalne, dlatego bez obaw - ich stosowanie nie wpływa na powstawanie odpadów tworzyw sztucznych, są łatwe w utylizacji, bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

ZABEZIECZENIE TOWARU PODCZAS WYSYŁKI

Klienci chętniej korzystają z usług sklepów, które z należytą starannością podchodzą do procesu pakowania wysyłanych produktów. Gwarancja dobrze zabezpieczonego towaru na czas transportu sprawia, że klienci powracają ponownie. Mają pewność, że zakupione przez nich produkty dotrą pod wskazany adres w nienaruszonym stanie - co korzystnie wpływa na obie strony transakcji. Potencjalny klient może cieszyć się z dokonanego zakupu, a sprzedawca minimalizuje ryzyko otrzymania zwrotu towaru z tytułu uszkodzenia w transporcie. W celu ochrony wysyłanego towaru polecamy foliopaki z nadrukiem. Nie tylko doskonale chronią, ale również należą do grupy ekologicznych alternatyw opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych. Doskonale zabezpieczasz towar, a klient po jego otrzymaniu nie ma problemu z utylizacją zużytego opakowania.

FACHOWE DORADZTWO

Jeśli nie masz pomysłu, jak mogłyby wyglądać foliopaki reklamujące Twoją firmę - nie ma problemu! Chętnie pomożemy i wspólnie stworzymy projekt na miarę Twoich oczekiwań. Natomiast jeśli potrzebujesz innego rodzaju opakowań, zapoznaj się z naszą pozostałą ofertą. Z pewnością dzięki naszym produktom proces pakowania okaże się o wiele łatwiejszy.