Trwa wczytywanie produktów
Darmowa przesyłka
Pełne wsparcie graficzne
Opieka konsultanta
1

Określ parametry

2

Wybierz nakład

3

Złóż zamówienie

Rozmiar
Kolor tektury
Nadruk /parametr stały/

Nakład

(szt.)
Cena netto

Podsumowanie Twojego zamówienia

Przesyłka kurierska GRATIS

Dostawa do

przy dzisiejszej akceptacji plików
i zaksięgowaniu wpłaty do godz. 17.00
Pudełka fasonowe z obwolutą
Rozmiar
31.5 x 17.5 x 9.5 cm
Kolor tektury
Eco-brązowy na zewnątrz i biały od wewnątrz
Nadruk /parametr stały/
Dowolny CMYK na obwolucie
Kwota netto:
Kwota brutto:

Opracowanie projektu

Pobierz szablon w preferowanym formacie i przygotuj projekt

Pudełka fasonowe z dowolnym nadrukiem CMYK na obwolucie

Dowolny zadruk CMYK
na obwolucie

Łatwe i szybkie składanie

Łatwe i szybkie składanie

Pudełka fasonowe z wielokolorowym nadrukiem

Oszczędzasz! Wielokolorowy zadruk w niskiej cenie

Kartony fasonowe z nadrukiem na obwolucie

Pudełko z obwolutą Wunderlife
Pudełka fasonowe z obwolutą - porady
Wybierz pudełko z obwolutą i spraw, by opakowanie mogło zyskać drugie życie.

Zastanawiałeś się co dzieje się z opakowaniem Twojego produktu, zaraz po tym jak klient otrzyma swoje zamówienie? Czy trafia do pojemnika na odpady, czy może znajduje jakieś ponowne zastosowanie?

Z tego powodu klienci chętniej sięgają po opakowania, które posiadają uniwersalny wygląd. Dlatego dobrym rozwiązaniem są kartony fasonowe o eleganckim wyglądzie, ale takie, które w prosty sposób można przeistoczyć w gładkie opakowanie.

Co zyskujesz, kupując pudełka fasonowe z obwolutą
Co zyskujesz

Kartony fasonowe z nadrukiem na obwolucie stworzonym według indywidualnego projektu - co sprawia, że oddaje one niepowtarzalny charakter Twojej działalności.

Eko-produkty, które są w pełni biodegradowalne, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu z wykorzystaniem farb na bazie wody i roślin.

Opakowania tekturowe pozbawione plastikowych elementów, co daje możliwość ograniczenia generowania zbędnych odpadów - pudełka mogą być używane przez klientów wielokrotnie.

Możliwość pozyskania nowych klientów ceniących bycie eko-friendly.

Pudełko fasonowe z obwolutą Blulou
W SZCZEGÓLNOŚCI DLA:

sklepy internetowe, sprzedaż online zarówno mniejszych jak i większych gabarytowo produktów, welcome pack`i

SPECYFIKACJA
Surowiec
w standardzie: Pudełko - fala E jednostronnie biała ok. 1,5 mm grubości o gramaturze 380-420g, obwoluta - papier biały lub kraft brązowy 250g.
opcjonalnie wyceniamy: pudełka wykonane z fali E obustronnie eko-brązowej
Kolor zadruku
dowolny CMYK na obwolucie
Umiejscowienie zadruku
do 100% powierzchni obwoluty
Technika zadruku
zadruk offsetowy
Uszlachetnienia
w standardzie: brak możliwości dodatkowych uszlachetnień
WPŁYWASZ NA ŚRODOWISKO.
TEN PRODUKT POSIADA NASTĘPUJĄCE CECHY EKO:
Listek eko
Bez plastiku Bez plastiku
Biodegradowalny Biodegradowalny
Z recyklingu Z recyklingu
Wielokrotnego użytku Wielokrotnego użytku
Farby na bazie wody i roślin Farby na bazie wody i roślin
Zobacz więcej
FAQ
Czy zamówienie na kartony fasonowe mogę złożyć drogą mailową?

Jak najbardziej! Jeśli nie chcesz składać zamówienia online, możesz je złożyć drogą mailową. Aby Twoje zamówienie było sprawnie procedowane, określ w wiadomości parametry produktu i nakład, załącz pliki graficzne, podaj dane do faktury i adres do wysyłki. Możesz również wysłać printscreena z określonym parametrami. Po sprawdzeniu poprawności plików, otrzymasz od nas proformę do opłacenia. Po jej opłaceniu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Czy możecie wykonać pudełka w innym rozmiarze?

Jak najbardziej! Taka realizacja wymaga jednak indywidualnej wyceny. Wyślij do nas zapytanie. W odpowiedzi otrzymasz od nas szczegółową kalkulację. Nasz dział produkcyjny posiada kilkadziesiąt różnych wykrojników.

Czy możecie wykonać zadruk również na samym pudełku?

Tak, ale w standardzie dla tej linii pudełek wykonujemy nadruk tylko na obwolucie. Jeśli jesteś zainteresowany dodatkowym nadrukiem na pudełku, wyślij do nas zapytanie. Otrzymasz od nas wycenę.

Czy mogę zamówić kartony fasonowe z tektury obustronnie eko-brązowej?

Opcjonalnie tak. Na stanie magazynowym mamy co prawda tekturę jednostronnie białą, ale również i obustronnie eco-brązową możemy ściągnąć dla Ciebie. Taka realizacja wymaga jednak zamówienia złożonego w trybie off-line. Cena jednostkowa będzie bardzo podobna w porównaniu do pudełek wykonanych z surowca bielonego.

Po włożeniu do pudełka produktów pozostaje pusta przestrzeń. Czym ją wypełnić?

Proponujemy papier bibułkowy z nadrukiem firmowym. Bibułka zamortyzuje i dodatkowo zabezpieczy Twój produkt w transporcie. Owinięcie produktów bibułką z nadrukiem może wydawać się małym akcentem, ale mówi bardzo wiele. Przekazuje klientowi informację, że go cenisz i wkładasz wysiłek w jak najlepszą prezentację swojej marki.

Jaka jest ich wytrzymałość?

Do produkcji pudełek dobieramy optymalny surowiec, tak aby można było je wykorzystać ponownie. Możesz mieć pewność, że Twój produkt dotrze do klienta w nienaruszonym stanie i posłuży mu do kolejnej wysłki np. zwrotu lub wysyłki innych przedmiotów. Po ściągnięciu obwoluty, klietowi pozostanie do wykorzystania czyste niezadrukowane pudełko.

W jakiej formie otrzymam zamówione kartony fasonowe?

Pudełka pakujemy na płasko - wycięte, niezłożone. Przy mniejszych nakładach w paczkach do 30 kg, przy większych - na palecie. Obwoluty są pakowane w oddzielnej paczce. Zamów on-line już dziś!

Czy przyjmujecie do realizacji mniejsze nakłady niż 100 szt.?

Niestety nie. W przypadku zamówień na kartony fasonowe z obwolutą minimalny nakład wynosi 100 szt.

OPAKOWANIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Tylko kartony fasonowe wykonane z materiałów najwyższej jakości, trwałych, odpornych na łatwe powstawanie uszkodzeń mechanicznych są w stanie w pełni chronić zapakowane na czas wysyłki produkty. Pudełka fasonowe z obwolutą sprawiają, że produkty wysłane do klienta zostaną dostarczone w nienagannym stanie. Ponadto opakowania prezentują się na tyle elegancko, że z powodzeniem może być stosowane ponownie. Być może klient postanowi przechowywać w nich swoje drobiazgi lub posegreguje dokumenty? Jedno jest pewne - od momentu otrzymania zamówienia pudełko fasonowe z obwolutą będzie przywodziło na myśl Twoją firmę.

Nasza sugestia:
Aby jeszcze bardziej podkreślić, że zależy Ci na estetycznym pakowaniu Twoich produktów, przed umieszczeniem ich w pudełku możesz je owinąć w papier bibułkowy z nadrukiem. Samo pudełko możesz zapakować, wykorzystując foliopaki z nadrukiem, które doskonale zabezpieczą przesyłkę w transporcie.

EKO-CECHY OPAKOWAŃ

Kartony fasonowe wytwarzamy z tektury pochodzącej z recyklingu. Co to oznacza? Tylko tyle, że do ich produkcji nie są wykorzystywane materiały z nowych źródeł. Pozwala to na ograniczenie zużycia surowców oraz zmniejsza niepotrzebne generowanie odpadów. W ten sposób dokładamy swoją cegiełkę do dbania o środowisko naturalne. Twoja firma może wykorzystać ten potencjał i również być eko-friendly. Zyska dzięki temu uznanie w oczach klientów - ponieważ dbanie o środowisko jest istotną cechą.

DARMOWA DOSTAWA

Nikt nie lubi ponosić dodatkowych kosztów. My też tego nie znosimy. Dlatego oferujemy naszym klientom gwarancję darmowej dostawy. Wielkość złożonego zamówienia nie ma na to wpływu - dostawa zawsze pozostaje darmowa. Brak ukrytych kosztów, a płacisz jedynie za to, co znajduje się w ofercie.

RÓŻNORODNOŚĆ OPAKOWAŃ

Pudełka fasonowe z obwolutą i Twoim nadrukiem są dostępne w wielu wariantach. Możesz zdecydować, jaki rozmiar będzie odpowiedni do oferowanych przez Twoją firmę produktów. Dodatkowo wygląd pudełka zależny jest od indywidualnych potrzeb Twojej działalności. Jakieś wątpliwości co wybrać? Chętnie pomożemy! Służymy fachowym doradztwem w obrębie wyboru właściwego wariantu opakowań wysyłkowych.