Trwa wczytywanie produktów
Darmowa przesyłka
Pełne wsparcie graficzne
Opieka konsultanta
1

Określ parametry

2

Wybierz nakład

3

Złóż zamówienie

Rozmiar
Zadruk
Uszlachetnienie na zewnątrz
Kolorystyka zadruku /parametr stały/

Nakład

(szt.)
Cena netto

Podsumowanie Twojego zamówienia

Przesyłka kurierska GRATIS

Dostawa do

przy dzisiejszej akceptacji plików
i zaksięgowaniu wpłaty do godz. 17.00
Pudełka fasonowe Premium
Rozmiar
Premium - 10 x 9 x 5 cm
Zadruk
Na zewnątrz
Uszlachetnienie na zewnątrz
Bez laminatu
Kolorystyka zadruku /parametr stały/
Dowolna CMYK do 100% powierzchni pudełka
Kwota netto:
Kwota brutto:

Opracowanie projektu

Pobierz szablon w preferowanym formacie i przygotuj projekt

Pudełka fasonowe z dowolnym nadrukiem CMYK

Dowolny zadruk CMYK
do 100% pow. pudełka

Łatwe i szybkie składanie

Łatwe i szybkie składanie

Pudełka fasonowe laminowane

Możliwość dodatkowych uszlachetnień laminatem błysk lub mat

Pudełka kartonowe | Premium

Pudełko fasonowe laminowane Body Collagen
Pudełka fasonowe Premium - porady
Dlaczego wybrać pudełka kartonowe linii Premium?

Trafiłeś na nasza stronę zapewne dlatego, że masz już produkt, który chcesz odpowiednio zaprezentować na rynku, a teraz zagłębiasz się w tajniki pakowania. Świetnie zaczynasz!

Choć prawdą jest, że w przypadku pudełek liczy się to, co znajduje się w środku, opakowanie jest ostatnim szlifem, który wpływa na finalny odbiór produktu przez klienta.

Odpowiednie dopasowanie kolorystyki i materiałów opakowaniowych może zmienić klasę Twojego produktu z budżetowego na produkt klasy Premium.

Co zyskujesz, kupując pudełka laminowane Premium
Co zyskujesz

Nietuzinkowo wyglądające pudełka kartonowe, które swym wyglądem godnie reprezentują działalność Twojej firmy. Poprzez wybór zadruku pudełka są w pełni spersonalizowane na potrzeby Twojej marki.

Wysokiej jakości pudełka fasonowe wykonane z materiałów, które w nadają się do recyklingu. Ponadto do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie farby na bazie roślin i wody.

Opakowania z nadrukiem full-colour, zaprojektowane specjalnie na potrzeby Twojej firmy. Dzięki czemu ich wygląd to doskonała forma reklamy oferowanych produktów oraz usług.

Pudełko fasonowe z laminatem Bionavita
W SZCZEGÓLNOŚCI DLA:

producenci, sklepy internetowe, sprzedaż online zarówno mniejszych jak i większych gabarytowo produktów, akcje promocyjne, welcome pack`i

SPECYFIKACJA
Surowiec
fala E ok. 1,5 mm grubości o gramaturze 380-420g + oklejka 170g
wnętrze pudełka białe
Technika nadruku
nadruk offsetowy CMYK
Umiejscowienie nadruku
na zewnątrz i/lub od wewnątrz do 100% powierzchni pudełka
Uszlachetnienia
w standardzie: bez laminatu, laminat błyszczący, laminat matowy
opcjonalnie wyceniamy: laminat soft touch, hot stamping, tłoczenie, lakier UV wybiórczo
WPŁYWASZ NA ŚRODOWISKO.
TEN PRODUKT POSIADA NASTĘPUJĄCE CECHY EKO:
Listek eko
Nadający się do recyklingu Nadający się do recyklingu
Wieokrotnego użytku Wielokrotnego użytku
Farby na bazie wody i roślin Farby na bazie wody i roślin
Kleje roślinne Kleje roślinne
Zobacz więcej
FAQ
Czy zamówienie mogę złożyć drogą mailową?

Jak najbardziej! Jeśli nie chcesz składać zamówienia na pudełka kartonowe online, możesz je złożyć drogą mailową. Aby Twoje zamówienie było sprawnie procedowane, określ w wiadomości parametry produktu i nakład, załącz pliki graficzne, podaj dane do faktury i adres do wysyłki. Możesz również wysłać printscreena z określonym parametrami. Po sprawdzeniu poprawności plików, otrzymasz od nas proformę do opłacenia. Po jej opłaceniu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Czy możecie wykonać pudełka w innym rozmiarze?

Jak najbardziej! Taka realizacja wymaga indywidualnej wyceny. Sugerujemy jednak wybór standardowego rozmiaru pudełka z naszej oferty powyżej. Przy indywidualnych rozmiarach dojdą koszty wykrojnika - w zależności od wielkości pudełka ok. 500-1000 zł netto. Przy mniejszych nakładach może być to już mało opłacalne.

Czy to pudełko jest przeznaczone tylko do wysyłki?

Niekoniecznie. Ze względu na możlwiość wielokolorowego nadruku i różnorodnych uszlachetnień,
te pudełka kartonowe mogą służyć jako wysoce estetyczne pudełka produktowe.

Jeśli wybiorę to pudełko jako opakowanie produktowe, czy możecie zaprojektować do niego wkładkę?

Jak najbardziej! Do opracowania projektu wkładki będziemy potrzebować od Ciebie kompletu informacji o rodzajach, kształtach i rozmiarach produktów. Zamówienie na wkładkę będziesz mógł złożyć w trybie off-line. Wyślij do nas zapytanie. W pierwszej kolejności otrzymasz od nas wycenę. W kolejnym kroku wyślemy Ci projekt wkładki do akceptacji. Jeśli się zdecydujesz, zamówienie przekażemy do realizacji.

Czy na tego typu pudełkach możecie wykonać złocenie?

Tak, ale ze względu na proces technologiczny tylko w przypadku małych i średnich rozmiarów.
Złocenie (hot-stamping) wymaga indywidualnej wyceny.

Po włożeniu do pudełka produktów pozostaje pusta przestrzeń. Czym ją wypełnić?

Proponujemy papier bibułkowy z nadrukiem firmowym. Bibułka zamortyzuje i dodatkowo zabezpieczy Twój produkt w transporcie. Owinięcie produktów bibułką z nadrukiem może wydawać się małym akcentem, ale mówi bardzo wiele. Przekazuje klientowi informację, że go cenisz i wkładasz wysiłek w jak najlepszą prezentację swojej marki.

W jakiej formie otrzymam zamówione pudełka?

Pudełka kartonowe pakujemy na płasko - wycięte, niezłożone. Przy mniejszych nakładach w paczkach do 30 kg, przy większych - na palecie.

Czy przyjmujecie do realizacji mniejsze nakłady niż 100 szt.?

Niestety nie. W przypadku zamówień na pudełka kartonowe Premium minimalny nakład wynosi 100 szt.

IDEALNE DOPASOWANIE PUDEŁKA

W naszej ofercie pudełek fasonowych Premium odnajdziesz szeroką gamę możliwych rozmiarów do wyboru. Pozwoli to na dopasowanie opakowań do formatu towaru wymagającego dostawy do klienta. Dzięki takiej możliwości eliminuje się konieczność stosowania dodatkowych wypełniaczy wewnątrz paczki. Ogranicza to generowanie dodatkowych kosztów związanych z wysyłką oraz produkcję niepotrzebnych odpadów. Ponadto te pudełka kartonowe nadają się do recyklingu. Materiał, z którego zostały stworzone opakowania jest wysokiej jakości, a jego trwałość sprawa, że odpowiednio chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi zapakowane produkty.

WPŁYW OPAKOWAŃ NA POZYTYWNY ODBIÓR PRODUKTU

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jakie odczucia towarzyszą klientom, gdy otrzymują zamówiony towar? Pierwszym co widzą, jest opakowanie. Dlatego jego forma jest tak bardzo istotna. Estetycznie wykonane sprawia, że klient czuje się doceniony i ważny. Moment otrzymania paczki staje się chwilą ekscytacji i niecierpliwego oczekiwania tego, co znajduje się w środku. Wykonany zadruk sprawia, że klient nie ma żadnych wątpliwości, z jaką firmą ma do czynienia. Wyjątkowe pudełka kartonowe sprawią, że wywołane wrażenia będzą w pełni pozytywne. Aby dodatkowo podkreślić jakość swoich produktów, wypróbuj również papier bibułkowy z nadrukiem i owiń nim produkty umieszczone w paczce. Dodatkowo do pakowania możesz wykorzystać wstążki z logo. Tym sposobem sprawisz, że Twój klient otrzyma zamówinone produkty zapakowane jak prawdziwy prezent i będzie cieszył się chwilą podczas ich rozpakowywania.

GWARANCJA DARMOWEJ DOSTAWY

W związku ze złożonym zamówieniem nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Zapłacisz wyłącznie za zamówione pudełka kartonowe, a dostawa na wskazany adres będzie całkowicie darmowa. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, jaka forma opakowań będzie odpowiednia dla Twojej firmy, niczym się nie martw. Możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.