Trwa wczytywanie produktów
Darmowa przesyłka
Pełne wsparcie graficzne
Opieka konsultanta

Nasze wartości i idee

Miarą naszego myślenia i postępowania są wartości firmy.
Są one kwintesencją tego, co łączy naszą teraźniejszość z przyszłością.

Nasze wartości i idee

Wierzymy w uczciwy biznes

1. Wierzymy w uczciwy biznes

Nie ukrywamy kosztów, a finalną cenę prezentujemy on-line.
Gdy wybierzesz nas jako partnera, otrzymasz coś w zamian
Mówiąc najprościej - rabaty i wiele innych korzyści.

2. Wizerunek Twojej firmy jest dla nas ważny

Przy projektowaniu i produkcji opakowań największą uwagę przywiązujemy do oryginalności i estetyki. Wszystko po to, aby finalny projekt nie tylko spełniał swoją funkcję ale także pozytywnie się wyróżniał. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu kreujemy opakowania niebanalne, dopracowane w najdrobniejszych detalach.

Wizerunek Twojej firmy jest dla nas ważny
Troszczymy się o środowisko

3. Troszczymy się o środowisko

Oferujemy wyłącznie opakowania przyjazne dla środowiska i podlegające recyklingowi. Wspieramy organizacje proekologiczne i uczestniczymy w prowadzonych przez nie programach. Do produkcji opakowań wykorzystujemy surowce pochodzące od producentów, dla których troska o środowisko jest jednym z priorytetów prowadzonej działalności.

4. Nie dążymy do utrzymania status quo

Naszym celem jest znalezienie idealnych rozwiązań. Chcemy się stale rozwijać, realizując ambitne cele - dzięki najlepszym produktom i usługom zamierzamy osiągnąć stały i rentowny wzrost.

Nie dążymy do utrzymania status quo
Rozwój pracowników jest dla nas kluczowy

5. Rozwój pracowników jest dla nas kluczowy

Chcemy zaoferować naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju i kariery. Dlatego, kierując się koncepcją holistyczną, codziennie pracujemy nad wytyczającymi nowe kierunki rozwiązaniami w zakresie produkcji opakowań.

6. Stawiamy na innowacyjność

Innowacyjne produkty, usługi i procesy są podstawą stałego wzrostu naszej firmy. Nasi pracownicy myślą i działają jak zaangażowani przedsiębiorcy, których celem jest opracowanie nowych rozwiązań.

Stawiamy na innowacyjność
Poszanowanie wartości

7. Poszanowanie wartości

Elementarną podstawą naszego sukcesu są otwarty dialog, uczciwość, wydajność, wsparcie, odpowiedzialność i świadomość ekologiczna. Te idee przyświecają nam w naszych codziennych działaniach, relacjach z Klientami i partnerami biznesowymi, w pracy zespołu i współdziałaniu.