Trwa wczytywanie produktów
Darmowa przesyłka
Pełne wsparcie graficzne
Opieka konsultanta
1

Określ parametry

2

Wybierz nakład

3

Złóż zamówienie

Rozmiar
Rodzaj papieru
Nadruk
Ilość kolorów nadruku

Nakład

(szt.)
Cena netto

Podsumowanie Twojego zamówienia

Przesyłka kurierska GRATIS

Dostawa do

przy dzisiejszej akceptacji plików
i zaksięgowaniu wpłaty do godz. 17.00
Torby papierowe Flat
Rozmiar
22 x 10 x 36 cm
Rodzaj papieru
Kraft biały 100g
Nadruk
1-stronny
Ilość kolorów nadruku
1
Kwota netto:
Kwota brutto:

Opracowanie projektu

Pobierz szablon w preferowanym formacie i przygotuj projekt

Torby papierowe z dowolnym nadrukiem Pantone

Nadruk w dowolnym kolorze Pantone

Torby papierowe z mocnymi uchwytami

Wygodnie i trwałe uchwyty

Wytrzymałe torby papierowe

Wytrzymałe, w zależności od rozmiaru uniosą nawet 10 kg

Torebki papierowe z logo

Torba papierowa Uber Eats
Podpowiadamy
Kilka słów o produkcie

Torebki papierowe z logo (linii Flat) to ekologiczna alternatywa dla foliowych opakowań. Wykonane są z papieru wyprodukowanego z drewna pozyskanego z poszanowaniem natury.

Oferujemy je w dwóch wariantach - wykonane z papieru kraft białego lub kraft brązowego.

Zdecydować możesz się na wykonanie nadruku jednostronnego lub dwustronnego. Stworzona grafika, logo lub napis może być wykonany w jednym, lub w dwóch wybranych kolorach.

To doskonały wybór na opakowanie oferowanych przez Twoją firmę produktów. Połączenie praktycznej torby i reklamy równocześnie.

Co zyskujesz, wybierając torby papierowe Flat
Co zyskujesz

Torebki papierowe z logo, które są w pełni ekologiczne. Wykonane zostały z użyciem kleju roślinnego i farb na bazie wody i roślin.

Opakowanie dla swoich produktów, które po zakupie może posłużyć klientom ponownie.

Ocieplenie wizerunku swojej firmy jako przedsiębiorstwa dbającego o środowisko naturalne i ograniczającego produkcję odpadów plastikowych.

Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów ekologicznych z indywidualnie stworzonym nadrukiem.

Torba papierowa Salon Urody
W SZCZEGÓLNOŚCI DLA:

sklepy z żywnością, sklepy z kawą i herbatą, delikatesy, agroturystyka, restauracje, cukiernie, księgarnie, drogerie, targi i akcje promocyjne

SPECYFIKACJA
Papier
kraft biały 100g, kraft brązowy 100g
Uszlachetniania
brak możliwości dodatkowych uszlachetnień dla tego typu produktu
Uchwyty
składane w kolorze papieru, wklejane od wewnątrz torby
Zadruk
jedno- lub obustronny, 1 lub 2 kolory Pantone do 50% pow. torby
Wzmocnienia
brak możliwości dodatkowych wzmocnień dla tego typu produktu
Wytrzymałość
w zależności od rozmiaru torby oraz rodzaju papieru - od 0,5 do 10 kg
WPŁYWASZ NA ŚRODOWISKO.
TEN PRODUKT POSIADA NASTĘPUJĄCE CECHY EKO:
Listek eko
Biodegradowalny Biodegradowalny
Kompostowalny Kompostowalny
Wielokrotnego użytku Wielokrotnego użytku
Farby na bazie wody i roślin Farby na bazie wody i roślin
Kleje roślinne Kleje roślinne
Zobacz więcej
FAQ
Czy zamówienie na torebki papierowe z logo mogę złożyć drogą mailową?

Jak najbardziej! Jeśli nie chcesz składać zamówienia online, możesz je złożyć drogą mailową. Aby Twoje zamówienie było sprawnie procedowane, określ w wiadomości parametry produktu i nakład, załącz pliki graficzne, podaj dane do faktury i adres do wysyłki. Możesz również wysłać printscreena z określonym parametrami. Po sprawdzeniu poprawności plików, otrzymasz od nas proformę do opłacenia. Po jej opłaceniu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Czy mogę zamówić torebki w innym rozmiarze?

Niestety nie. Oferujemy tylko kilkanaście podstawowych rozmiarów toreb tej linii i nie podlegają one modyfikacjom.

Opcjonalenie możesz sprawdzić rozmiary toreb papierowych linii Plus. Torby te różnią sie jedynie rodzajem uchwytów.

Może któryś z rozmiarów toreb Plus będzie dla Ciebie odpowiedni.

Czy możecie opracować dla nas projekt graficzny?

Z przyjemnością! Zamówienie na projekt graficzny możesz złożyć wybierając zakładkę Usługi Graficzne. Przygotujemy go możliwe jak najszybciej - z reguły zajmuje nam do 24h. Jeśli Ci się spodoba, będziesz mógł go wgrać i sfinalizować zamówienie na torby. Co więcej, zapłacisz za niego znacznie mniej niż zlecając go w dowolnym studiu graficznym. W koszcie projektu są wliczone dodatkowe korekty.

Czy wysyłacie próbki?

Jak najbardziej! Wyślij nam maila z informacją jakich próbek potrzebujesz. Przygotujemy przesyłkę i wyślemy ją kurierem.

Próbki wysyłamy bezpłatnie.

Czy możecie wykonać nadruk po całości torby z wielokolorową grafiką?

Opcjonalnie tak - przy nakładach powyżej 50.000 szt. dla toreb tej linii. Taka realizacja wymaga jednak indywidualnej wyceny i zamówienia złożonego w trybie off-line. Zapytaj o wycenę, wysyłając do nas maila na adres: info@packpoint.pl

Czy przyjmujecie do realizacji mniejsze nakłady niż 100 szt.?

Niestety nie. W przypadku zamówień na torebki papierowe z logo minimalny nakład wynosi 100 szt.

Czy torby tej linii nadają się do cateringu?

Jak najbardziej! Restauracje i firmy cateringowe często wybierają u nas ten rodzaj toreb. Dla celów cateringowych szczególnie polecamy rozmiary o szerokim dnie. Może nie posiadają one atestu do bezpośredniego kontaktu z żywnością, ale bez obawy możesz zapakować w nich pojemnniki, kubki itp.

PRODUKT ECO-FRIENDLY

Torebki papierowe z logo (linii Flat) wykonane są z surowców ekologicznych. Dzięki czemu w pełni nadają się do recyklingu. Wykorzystany w produkcji papier wytworzony jest z drewna z odpowiedzialnych źródeł, które są odnawialne. Oferowany produkt nie zawiera plastiku. Cała torebka wraz z rączką wykonana jest w 100% z papieru kraft. W przypadku, gdy zależy Ci na torebkach z uchwytem skręcanym, wybierz z naszej oferty torby papierowe z logo linii Plus. Torebki tej linii jakościowo są bardzo podobne. Różnią się jedynie rozmiarami i rodzajem uchwytu.

REKLAMA TWOJEJ FIRMY

Wybierając torebki papierowe z logo, zyskujesz produkt promujący Twoją firmę. Firma jest kojarzona z ekologią, dzięki ograniczeniu stosowania plastiku wśród opakowań. To oryginalny pomysł na promocję oferowanych produktów i usług. Klienci używający ponownie torby papierowej z nadrukiem dodatkowo promują Twoje produkty i usługi. Jeśli zależy Ci na torbie wykonanej z grubszego papieru, również laminowanej, zapoznaj się z naszą ofertą na torby papierowe z nadrukiem linii Premium.

WIELE WARIANTÓW DO WYBORU

Oferowane torebki papierowe z logo dostępne są w kilkunastu różnych rozmiarach. ich wytrzymałość jest zależna od wybranego rozmiaru. W standardzie dostępny nadruk po jednej lub po obu stronach. Wybrany nadruk może być wykonany w jednym lub w dwóch kolorach. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne papieru: biały lub brązowy.

ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA

Decydując się na torebki papierowe z logo (linii Flat), otrzymujesz gwarancję darmowej dostawy zamówionego produktu. Składając zamówienie na opakowania dla swojej firmy, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Zapoznaj się z pozostałymi produktami z naszej oferty i zyskaj wysokiej jakości opakowania dla swojej firmy.

SZEROKA MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA

Torebki papierowe z logo, z uchwytem płaskim, doskonale sprawdzą się jako opakowania w Twojej firmie. Zastosowanie znajdą w branży gastronomicznej, jako opakowania jedzenia na wynos. Doskonałe sprawdzą się jako zbiorcze opakowanie cateringu z dostawą do domu. Dodatkowo mogą być wykorzystane w sklepach z odzieżą lub sklepach obuwniczych. Torby papierowe z nadrukiem sprawdzą się doskonale jako reklamowe opakowania na targach i ewentach.