Trwa wczytywanie produktów
Darmowa przesyłka
Pełne wsparcie graficzne
Opieka konsultanta
1

Określ parametry

2

Wybierz nakład

3

Złóż zamówienie

Rozmiar
Kolor taśmy
Ilość wodnych dyspenserów
Zadruk /parametr stały/

Nakład

(szt.)
Cena netto

Podsumowanie Twojego zamówienia

Przesyłka kurierska GRATIS

Dostawa do

przy dzisiejszej akceptacji plików
i zaksięgowaniu wpłaty do godz. 17.00
Taśmy papierowe aktywowane wodą
Rozmiar
50 mm x 50 m
Kolor taśmy
Biały
Ilość wodnych dyspenserów
0
Zadruk /parametr stały/
Dowolny CMYK
Kwota netto:
Kwota brutto:

Opracowanie projektu

Pobierz szablon w preferowanym formacie i przygotuj projekt

Torby papierowe klejące z nadrukiem CMYK

Dowolny wielokolorowy
zadruk CMYK

Torby papierowe pakowe z mocnym klejem

Z mocnym klejem, bardzo trwałe - doskonale zabezpieczą przesyłkę

Torby papierowe do dyspenserów, podajników i pistoletów

Pasują do klasycznych dyspenserów wodnych o szerokości 50-72 mm

Taśmy papierowe aktywowane wodą z nadrukiem CMYK

Torba papierowa aktywowana wodą
Podpowiadamy
Szukasz taśmy papierowej, która będzie pełnić również funkcję etykiety?

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferujemy taśmy papierowe aktywowane wodą. Dostępne już od 5 rolek z dowolnym nadrukiem CMYK. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość stworzenia wielokolorowego nadruku, co jest świetną perspektywą nadania indywidualnego charakteru wykorzystywanych opakowań. Taśm tych możesz również użyć do banderolowania produktów.

Co więcej, taśmy papierowe aktywowane wodą stanowią niezawodny zastępnik ich tradycyjnych odpowiedników wytworzonych z tworzyw sztucznych, dzięki czemu niwelują problem recyklingu pozostałości zużytych opakowań. Zostały w pełni stworzone z naturalnych tworzyw oraz są biodegradowalne.

Co zyskujesz, wybierając taśmy pakowe wodne
Co zyskujesz

Możliwość rezygnacji z foliowej taśmy na rzecz jej ekologicznego odpowiednika - niezwykle trwałej taśmy pakowej wykonanej z papieru.

Uznanie w oczach klientów, jako firma z ekologicznym podejściem do procesu pakowania produktów.

Możliwość ograniczenia produkcji odpadów z tworzyw sztucznych. Papier to surowiec naturalny, ekologiczny, kompostowalny.

Reklamę swojej marki dzięki indywidualnie zaprojektowanym nadruku. Możesz na firmowej taśmie umieścić logo, grafikę lub slogan związany z działalnością firmy.

Torba pakowa aktywowana wodą
W SZCZEGÓLNOŚCI DLA:

sklepy internetowe, sprzedaż online zarówno mniejszych jak i większych gabarytowo produktów

SPECYFIKACJA
Surowiec
kraft biały, kraft brązowy
Rodzaj kleju
nietoksyczny klej aktywowany wodą
Gramatura papieru
78g (kraft biały), 80g (kraft brązowy)
Szerokość rolki
50 mm, 72 mm
Długość taśmy na rolce
50 metrów
Nadruk
dowolny wielokolorowy CMYK
Umiejscowienie nadruku
na zewnątrz, do 100% powierzchni taśmy
Wytrzymałość na rozciąganie
20 kg
WPŁYWASZ NA ŚRODOWISKO.
TEN PRODUKT POSIADA NASTĘPUJĄCE CECHY EKO:
Listek eko
Z recyklingu Z recyklingu
Bez plastiku Bez plastiku
Kompostowalny Kompostowalny
Kleje roślinne Kleje roślinne
Farby na bazie wody i roślin Farby na bazie wody i roślin
Zobacz więcej
FAQ
Czy zamówienie na taśmy papierowe mogę złożyć drogą mailową?

Jak najbardziej! Jeśli nie chcesz składać zamówienia online, możesz je złożyć drogą mailową. Aby Twoje zamówienie było sprawnie procedowane, określ w wiadomości parametry produktu i nakład, załącz pliki graficzne, podaj dane do faktury i adres do wysyłki. Możesz również wysłać printscreena z określonym parametrami. Po sprawdzeniu poprawności plików, otrzymasz od nas proformę do opłacenia. Po jej opłaceniu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Jaka jest wytrzymałość tej taśmy?

Pod względem wytrzymałości i przyczepności jest dużo bardziej wytrzymała od klasycznej taśmy foliowej. Taśmy papierowe aktywowne wodą bardzo mocno przyklejają sie do pudełek i opakowań kartonowych. Nie da się ich zerwać w całości w przeciwieństwie do klasycznych taśm foliowych. Przy otwarciu pudełka taśmę można jedynie przeciąć. To fantastyczne, wielofunkcyjne rozwiązanie do znakowania i oklejania pudełek oraz wykańczania wszelkich markowych opakowań.

Czy mogę użyć tej taśmy do innego celu, np. do banderolowania czy etykietowania?

Jak najbardziej! Tych taśm nie musisz aktywować wodą w całości. Wystarczy, że zmoczysz gąbką koniec jej odcinka, która sklei i uformuje fantastyczną baderolę. Do tego celu nie będziesz potrzebował dyspensera. Jeśli aktywujesz taśmę papierową wodą i potniesz ją na odcinki, otrzymasz piękne wielokolorowe naklejki, które posłużą Ci do etykietowania pudełek.

Czy dyspenser wodny jest łatwy w użytkowaniu?

Tak, został opracowany w taki sposób, aby w łatwy i szybki sposób można było uaktywnić warstwę kleju, która jest naniesiona na taśmie papierowej. Wystarczy wlać niewielką ilość wody do dyspensera i przeciągnąć taśmę przez jego rolki.

Czy za każdym razem muszę kupować dyspenser?

Wystarczy, że zakupisz jeden dyspenser przy pierwszym zamówieniu. Będzie Ci on służył przez długi okres czasu.

ALTERNATYWNY ZAMIENNIK TAŚMY KLEJĄCEJ

Taśma pakowa papierowa jest niezbędnym narzędziem stosowanym do pakowania produktów przeznaczonych do wysyłki. Jej właściwości doceniają przede wszystkim przedsiębiorcy prowadzący sklepy online, jak również właściciele stacjonarnych firm. Wykorzystywanie standardowych taśm klejących wykonanych z tworzyw sztucznych generuje odpady trudne do recyklingu. Pozostałości opakowań będące mieszaniną różnego typu tworzyw przysparzają wielu klientom sporo problemu z utylizacją. Z tego właśnie powodu polecamy taśmy papierowe aktywowane wodą - pozbawione sztucznych domieszek są biodegradowalne oraz kompostowalne. Zastosowany w nich klej jest nietoksyczny w pełni bezpieczny dla użytkowników oraz dla środowiska naturalnego. Wykorzystywanie produktów ekologicznych przyczynia się do minimalizacji powstawania odpadów oraz do zwiększenia udziału materiałów wtórnych. NIe czekaj, zamów on-line już dziś!

ZRÓWNOWAŻONE OPAKOWANIA

Zrównoważone opakowania to takie, które mają jak najmniejszy wpływ na środowisko. Czyli jakie? ekologiczne - wykonane z naturalnych surowców. Wykorzystując w swojej działalności opakowania zrównoważone, takie jak np. pudełka fasonowe z nadrukiem, przyciągasz do siebie konsumentów, którzy wyznają te same wartości. Decydując się na stosowanie ekologicznych opakowań, informujesz potencjalnych klientów, o podejmowanych przez siebie proekologicznych działaniach. Klienci z chęcią wspierają marki, które wyznają te same wartości co oni. Dlatego decydując się na ekologiczne rozwiązania, zyskujesz podwójnie - nowych klientów oraz ochronę środowiska.