Trwa wczytywanie produktów
Darmowa przesyłka
Pełne wsparcie graficzne
Opieka konsultanta
1

Określ parametry

2

Wybierz nakład

3

Złóż zamówienie

Rozmiar
Rodzaj kartonu
Dziurkowanie
Narożniki
Kolor sznureczka z plombą
Zadruk /parametr stały/

Nakład

(szt.)
Cena netto

Podsumowanie Twojego zamówienia

Przesyłka kurierska GRATIS

Dostawa do

przy dzisiejszej akceptacji plików
i zaksięgowaniu wpłaty do godz. 17.00
Metki papierowe
Rozmiar
45 x 80 mm
Rodzaj kartonu
Biały powlekany 350g
Dziurkowanie
Tak
Narożniki
Ostre
Kolor sznureczka z plombą
biały
Zadruk /parametr stały/
Dowolny CMYK 1- lub 2-stronny
Kwota netto:
Kwota brutto:

Opracowanie projektu

Pobierz szablon w preferowanym formacie i przygotuj projekt

Metki firmowe z dowolnym nadrukiem CMYK

Dowolny jedno- lub obustronny zadruk CMYK

Metki firmowe z kompletem uchwytów i plomb

Do wyboru 2 różne rodzaje papieru, uchwyty z plombami w komplecie

Metki odzieżowe - dobry pomysł

Dobry sposób na przekazanie istotnych informacji

Metki papierowe

Metka Bazee
Podpowiadamy
Metki firmowe - informacje zawarte w pigułce!

Dołączenie metki papierowej do produktu to świetny sposób na przekazanie klientowi niezbędnych informacji zarówno o oferowanym produkcie, jak i o samej marce.

Wykorzystaj ich potencjał!

Poza podstawowymi informacjami, takimi jak rozmiar, rodzaj wykorzystanego materiału, czy cena - na metce firmowej warto dodać coś jeszcze. To doskonała okazja do przedstawienia atutów marki poprzez umieszczenie firmowego motto. Adresy mediów społecznościowych oraz krótkie zapoznanie z ofertą są równie mile widziane.

Metki firmowe odzieżowe - co zyskujesz.
Co zyskujesz

Wysokiej jakości metki papierowe kartonowe, które urozmaicą wygląd produktu oraz poinformują potencjalnych klientów o tym z produktami, jakiej marki mają do czynienia.

Pomoc naszych grafików w stworzeniu projektu odzwierciedlającego charakter Twojej działalności.

Możliwość przekazania klientowi ważnych informacji w sposób czytelny i miły dla oka. To doskonała okazja na podziękowanie za okazane zaufanie.

Produkt o estetycznym wyglądzie, wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół, w pełni spersonalizowany na potrzeby Twojej firmy.

Metka Le Collet
W SZCZEGÓLNOŚCI DLA:

producenci odzieży i obuwia, wytwórcy produktów regionalnych

SPECYFIKACJA
Papier
biały powlekany 350g, kraft brązowy 450g
Rozmiary
w standardzie: 45x80, 45x95, 50x90, 50x100, 50x120, 65x110, 65x120, 60x140 mm
opcjonalnie wyceniamy: inne kształty i rozmiary
Wiercenie otworów
u góry - centralnie lub z boku, średnica otworu: fi 4 mm
Narożniki
ostre lub zaokrąglone
Sznureczki z plombami
w komplecie, długosć: 15 cm, kolor do wyboru
Kolorystyka nadruku
CMYK
Umiejscowienie nadruku
jedno- lub obustronnie
WPŁYWASZ NA ŚRODOWISKO.
TEN PRODUKT POSIADA NASTĘPUJĄCE CECHY EKO:
Listek eko
Bez plastiku Bez plastiku
(oprócz sznureczków)
Biodegradowalny Biodegradowalny
(oprócz sznureczków)
Farby na bazie wody i roślin Farby na bazie wody i roślin
Zobacz więcej
FAQ
Czy zamówienie na metki papierowe mogę złożyć drogą mailową?

Jak najbardziej! Jeśli nie chcesz składać zamówienia online, możesz je złożyć drogą mailową. Aby Twoje zamówienie było sprawnie procedowane, określ w wiadomości parametry produktu i nakład, załącz pliki graficzne, podaj dane do faktury i adres do wysyłki. Możesz również wysłać printscreena z określonym parametrami. Po sprawdzeniu poprawności plików, otrzymasz od nas proformę do opłacenia. Po jej opłaceniu, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Czy mogę zamówić metki papierowe o innym rozmiarze, składane lub o nieregularnym kształcie?

Jak najbardziej! Taka realizacja wymaga indywidualnej wyceny. Wyślij nam zapytanie drogą mailową, podaj nakład oraz specyzuj rozmiar. Przygotujemy wycenę.

Czy możecie je wyzłocić hot-stampingiem lub pokryć laminatem?

Opcjonalnie tak - hot stampingiem złotym, srebrnym lub innym. Metki papierowe możemy również pokryć laminatem błyszczącym, matowym lub soft-touch. Metki z dodatkowymi uszlachetnieniami wymagają indywidualnej wyceny i złożenia zamówienia drogą mailową.

Czy sznureczek z plombą da się zerwać?

Sznureczki są jednorazowe i po zamknięciu plomby nie da się już ich łatwo zerwać. Aby usunąć, należy je przeciąć. Dostarczamy je w oddzielnej paczce do samodzielnego montażu.

Czy wykonujecie wydruki próbne?

Niestety nie wykonujemy wydruków próbnych. Jeśli się obawiasz, że metki papierowe nie spełnią Twoich oczekiwań, złóż testowe zamówienie na małą ich partię, np. 100 szt.

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia?

W przypadku zamówienia na metki papierowe, minimalny nakład wynosi 100 szt.

ORYGINALNY PROJEKT PRZYCIĄGA UWAGĘ POTENCJALNYCH KLIENTÓW

Sposobów na wyróżnienie się na tle konkurencji jest wiele. Najważniejszym z nich jest wysoka jakość, konkurencyjna cena i ciekawy wygląd oferowanych produktów. Jednak sposób zaprezentowania towaru jest równie istotny, by przyciągać uwagę i przykuwać wzrok potencjalnych klientów. Dlatego postaw na nieszablonowy projekt opakowań. Nieoczywiste połączenia kolorystyczne, a może nietypowe hasło reklamowe? Czymkolwiek zaskoczysz klientów - odważny projekt metki papierowej wzbudzi podekscytowanie i zachwyt w ich oczach.

SPOSÓB PRZEKAZANIA INFORMACJI

Istnieje wiele sposobów, by poinformować klienta o sposobie rozpatrywania reklamacji, miejscu powstania produktu lub możliwości wykorzystania kodu rabatowego podczas kolejnych zakupów. Wszystko, co istotne do przekazania można wypisać na kartce i dołączyć ją do zamówienia. Jednak takie zwykłe bloki tekstu często są pomijane przez swą niezbyt atrakcyjną formę przekazu. Naszym skromnym zdaniem lepszym rozwiązaniem jest dołączenie specjalnie zaprojektowanych karteczek, metek papierowych lub ulotek. Krótki tekst podany w ciekawej formie zostanie zauważony przez klienta. Z chęcią przeczyta słowa podziękowania lub skorzysta z zaproszenia do odwiedzin mediów społecznościowych. Metka papierowa z Twoim nadrukiem dołączona do ubrania sprawi, że nazwa firmy będzie z nim kojarzona. Drukarnia Packpoint.pl - zamów on-line już dziś!

SKOMPLETUJ PEŁNĄ GAMĘ PRODUKTÓW DO PAKOWANIA

Pudełka produktowe powinny być spójne, zachowane w tym samym stylu i kolorystyce. Dlatego proponujemy wybór różnego rodzaju produktów do pakowania. Współgrający z sobą projekt różnych elementów tworzy zgraną całość, robiąc wrażenie na potencjalnych klientach. Zastosowanie tego samego motywu na opakowaniu co na metkach papierowych sprawi, że produkt będzie utożsamiany z marką i jej firmowymi barwami. Dbałość o sposób pakowania sprawia, że klient czuje się doceniony i ważny - chętniej wraca ponownie.