Case Studies

Ranita Sobańska

Ranita Sobańska, projektantka, autorka strojów dla polskiej reprezentacji olimpijskiej. Stworzyła kompleksowe kolekcje olimpijskie na igrzyska w Vancouver 2010, Londyn 2012, Sochi 2014, obecnie przygotowuje kolekcję na Rio de Janeiro 2016. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Projektowania Odzieży w Katedrze Ubioru. Po studiach przeprowadziła się do Krakowa, gdzie najpierw pracowała dla znanej polskiej marki House, a następnie została główną projektantką i dyrektor kreatywną firmy 4F, specjalizującej się w odzieży i akcesoriach sportowych. Od kilku lat, tworzy również swoje autorskie kolekcje by Ranita Sobańska. Jeździ na nartach i na snowboardzie, w wolnych chwilach uprawia jogę. Pasjonuje się projektowaniem wnętrz.

Wyzwanie

Opracowanie i realizacja druku eleganckich toreb papierowych nawiązujących do stylistyki kolekcji, kolorów bieli z uwypukleniem loga RS.

Rozwiązanie

Produkcja toreb papierowych linii Premium, w kolorze białym, uszlachetnionych folią matową i centralnym tłoczeniem loga hot foil stampingiem - folią srebrną z refleksem świetlnym polaryzującym - rainbow. Do produkcji toreb wykorzystano sztywny papier jednostronnie powlekany C1S 180g, uchwyt przewlekany w kolorze srebrnym o splocie warkoczowym, nawiązujący kolorystyką do tłoczonego loga firmowego. Format torby 35x9x35cm, dopasowany do produktów kolekcji RS.  

Torba papierowa Ranita Sobańska 1 Torba papierowa Ranita Sobańska 2
Torba papierowa Ranita Sobańska 3 Torba papierowa Ranita Sobańska 4

Muse Cosmetics torba papierowa 4 Muse Cosmetics torba papierowa 3

MUSE Cosmetics

Pomysł na stworzenie Marki Muse Cosmetics powstał w młodości jej Twórców, kiedy to zaczęli dostrzegać piękno otaczającego świata (a zwłaszcza otaczających ich kobiet)... Założyciele Muse Cosmetics od zawsze pasjonowali się estetyką oraz finezją, a ich życie jest tego potwierdzeniem. 


Hedonizm współczesnego świata ukształtował w nich pogląd, że najbardziej pasjonujące i zniewalające kobiety, to te, które świadome są swojego piękna i nim emanują. Pewność siebie jest przepustką do sukcesu, a Twórcy Marki chcieliby obdarować nią jak największą liczbę kobiet. 
Idea Marki oparta została na najwyższej jakości specjalnie dobranych składników, znanych ze swoich właściwości pielęgnacyjnych, potwierdzonych przez setki zadowolonych kobiet.
Obecnie produkty Marki Muse Cosmetics są dostępne dla wszystkich kobiet, które chcą wydobyć z siebie piękno, podkreślając tym samym swoją naturalność.

Wyzwanie

Opracowanie i realizacja druku eleganckich toreb papierowych, nawiązujących do stylistyki marki, kolorów czerni i złota.

Rozwiązanie

Produkcja toreb papierowych linii Premium z podkreśleniem ich estetyki nawiązującej do prestiżowych produktów marki Muse Cosmetics. Zaproponowano torby papierowe w kolorze czarnym, uszlachetnionych folią matową i centralnie wyróżniającym się logiem w kolorze złotym. Torby zostały wykonane w dwóch rozmiarach: na drobne kosmetyki w rozmiarze małym 18x10x26cm oraz docelowo na zestawy w rozmiarze średnim 36x12x26cm. Aby podkreślić unikatowość produktów marki Muse Cosmetics torbę małą dodatkowo wzbogacono o estetyczne zamknięcie w postaci złotej tasiemki w kolorystyce loga firmowego Muse Cosmetics.  

Muse Cosmetics torba papierowa 2 Torba papierowa Muse Cosmetics

ELLUXUS

Butik Elluxus oferuje wyrafinowane arcydzieła sztuki jubilerskiej tak prestiżowych i unikatowych marek, jak: Garrard, Carrera&Carrera, Stephen Webster, Pasquale Bruni, Utopia, Brumani, Leo Pizzo, S.T. Dupont, Victor Mayer, Zancan czy Pippo Perez.  


Biżuteria i akcesoria oferowane w salonach Elluxus zaspakajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki swojej wysokiej jakości i niepowtarzalnemu wzornictwu. Stanowią połączenie tradycji i nowoczesności, elegancji i najnowszych trendów, co sprawia, że doskonale sprawdząją się zarówno jako dodatki do codziennego stroju jak i na specjalne okazje.
Wyjątkowy wystrój prestiżowy salon dóbr luksusowych ELLUXUS uzyskał dzięki  projektowi wykonanemu przez włoską pracownię  architektoniczną, która wyszła naprzeciw najnowszym trendom wystroju wnętrz, tak by jeszcze bardziej uwydatnić piękno oferowanych dóbr.

Wyzwanie

Opracowanie i realizacja druku ekskluzywnych toreb papierowych, nawiązujących do stylistyki marki oraz do prestiżowych wnętrz salonu Elluxus.

Rozwiązanie

Produkcja ekskluzywnych toreb papierowych linii Premium. Mając na uwadze wysoką wartość sprzedawanych dóbr zaproponowano wyjątkową torbę papierową w kolorystyce nawiązującej do kolorów firmowych oraz luksusowego wystroju wnętrz. Torbę wydrukowano na sztywnym kartonie jednostronnie powlekanym o gramaturze 220g oraz uszlachetniono folią matową. Dodatkowo zaproponowano zadruk wewnętrzny oraz elegancką, dwustronną wstążkę satynową zamykającą torbę. Finalnie butik otrzymał torbę papierową niezwykle elegancką, nawiązującą do oferowanej, unikatowej i prestiżowej, kolekcji biżuterii.

Torba papierowa Elluxus 6 Torba papierowa Elluxus 2
Torba papierowa Elluxus 3 Torba papierowa Elluxus 4