Jak zamawiać

Jak zamawiać opakowania z firmowym nadrukiem?

Interesują Cię odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania? Prosimy kliknąć TUTAJ

Aby przejść do słownika pojęć prosimy kliknąć TUTAJ

 

Nr 1

Skontaktuj się z nami już dziś! Możesz to zrobić telefonicznie, drogą mailową, lub przesyłając do nas dostępny w naszym serwisie formularz zapytania. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania. Postaramy się abyś jeszcze tego samego dnia otrzymał od nas szczegółową wycenę.

 

Nr 2

Po Twojej akceptacji poprosimy Cię o przesłanie materiałów graficznych, które posiadasz. Jeśli nie masz gotowego projektu to opracujemy go dla Twojej firmy.

 

Nr 3

Gdy finalny projekt będzie gotowy wyślemy Ci drogą elektroniczną layout. Poprosimy Cię o akceptację i złożenie zamówienia. Więcej informacji na temat kreacji produktu i projektów opakowań znajdziesz w poradnikach dostępnych pod linkami umieszczonymi w stopce naszego serwisu.

 

Nr 4

Po złożeniu zamówienia przystępujemy do realizacji. Otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Opakowania z indywidualnym nadrukiem z reguły są gotowe w przeciągu 5-21 dni. Czas realizacji jest uzależniony od rodzaju opakowania i technologii druku. 

 

Nr 5

O stanie Twojego zamówienia będziesz informowany na bieżąco. W dniu wysyłki otrzymasz od nas nr listu przewozowego. Z reguły wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.

 

Nr 6

Po otrzymaniu przesyłki poprosimy Cię o wystawienie referencji dla naszej firmy. Jakość produktów i obsługa Klienta na najwyższym poziomie są dla nas najważniejsze.

  

Jak zamawiać kroki foto